ust

harita

    HAVA DURUMU
BANKA HESAP NUMARASI
Değerli dernek üyelerimiz, derneğimizin daha iyi faaliyette ve hizmette bulunabilmesi için üye aidatlarının zamanında yatırılması önem arz etmektedir. Dernek üyelerimiz, derneğimize ait; - Ziraat Bankası Ankara/Tandoğan Şubesi IBAN NO: TR26 0001 0012 8263 6858 6350 01 veya Şube Kodu :1282 Hesap No:63685863-5001 hesaplarına aidatlarını yatırmaları gerekmektedir. Lütfen gönderilerinizde adınızı ve hangi yıl aidatı olduğunu belirtiniz. Teşekkür Ederiz.

ziyaretci sayfası

MESLEKTAŞLARIMIZIN DİKKATİNE

       Derneğimize ÜYE OLMAK veya ÜYELİKTEN ÇIKMAK için iletişim bölümünde yazılı olan dernek adresine ıslak imzalı dilekçe gönderilmesi gerekmektedir. Ziyaretci defteri veya mail yolu ile gönderilen talepler dikkate alınmayacaktır.

ESKİ ZİYARETCİ DEFTERİNİ OKUMAK İÇİN TIKAYINIZ

 

Ziyaretçi Defteri Kullanım Kuralları

1. Ziyaretçi Defterinde  yazılan mesajlardan tamamen şahıs  sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı  SİSUD hiçbir sorumluluk kabul etmez.

2. Ziyaretçi Defterinde  yazılan mesajlarda, Türkiye Cumhuriyeti yasalarını ve uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar yazılamaz, ilgili materyal gönderilemez.

3. Ziyaretçi Defterinde  yazılan mesajlarda dini, siyasi veya politik içerikli mesajlar yazmak ve propaganda yapmak yasaktır.

4. Fıkra dahi olsa Türk gelenek ve göreneklerine aykırı yazılar yayınlamak; din, dil, ırk ayrımına yönelik iletiler göndermek; kaba, kin dolu, saldırgan, başkalarının kişisel haklarını zedeleyen, cinsellik içeren yazılar yazmak ve bu konularda içerik yayınlamak; küfürlü konuşmak, küçük düşürücü laflar söylemek yasaktır

5. Başka bir site katılımcısını ya da üçüncü bir şahsı veya bir kurumu küçültücü veya hakaret edici yazılar yazılamaz.

6. Ziyaretçi Defterine   kişisel problemler ve anlaşmazlıklar taşınamaz. Kullanıcıların birbirine karşı kişisel saldırılar yapmalarına ve şahsi sohbet mekanı olarak kullanmalarına izin verilemez.

7. SİSUD yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek uyarısız sistemden uzaklaştırılma nedenidir.

8. Yöneticiler her yazılan mesajı yönetemeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir mesajla karşılaştığınızda lütfen SİSUD YÖNETİCİSİNE bildiriniz.

9. Ziyaretçi Defteri Kullanım Kuralları konusunda katılımcıları bilgilendirmek SİSUD yöneticilerinin veya SİTE yöneticisinin görevi değildir. Katılımcılar bu kuralları okuyup uymak zorundadır.

10. Site yöneticileri uygun olmayan mesajları silme, düzenleme, taşıma ve kilitleme yetkisine sahiptir; itiraz edilemez.

11. Ziyaretçi Defteri Kullanan kullanıcı ;

  • İp adresinin kaydedileceğini,
  • İp adresinin  adli makamlarca istenildiğinde yetkililerle paylaşılacağını,
  • Yazılan mesaj ve yorumların sorumluluğunun şahsına ait olduğunu,
  • Yazılan mesajların  yetkililerce  yazanın fikrinin sorulmaksızın yayından kaldırılacağını

Siteye giriş yapıldığı andan itibaren kabul etmiş sayılırlar.

12. Ziyaretçi Defteri Kullanım Kuralları yönetimce her zaman değiştirilebilir ve değiştik yapıldığı andan itibaren geçerlidir; itiraz edilemez.

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "yayından kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, iletişim bölümünde yer alan mail adreslerinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. Site yönetimine ulaşmadan yapılan hukuki işlemlerden site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Bu siteye giren her kullanıcı bu duyurudan haberdar olmuş sayılır.

SİSUD YÖNETİM KURULU

     

Domain  
Web Tasarım Hüseyin Gazi YALÇIN